Pine Bay Holiday Resort Hotel İncelemesi Giden Birinin Gözünden
1 Temmuz 2020 / 10:42
Burak
Pine Bay Holiday Resort Hotel Giden Birinin Gözünden

Herkese merhabalar, bugün sizlerle ” Pine Bay Holiday Resort Hotel ” hotelini elimden geldğince anlatmaya çalışıcam, öncelikle eğer otellerde geniş mekanı ve bol bol yeşillik arıyorsanız bu otel tam size göre diyebilirim, gerek yeşil alanın bolluğuyla gerekse kendine özel koyuyla gerçekten size geniş bir alan sunuyor.Otelde nerdeyse her alanda bir yicek noktası bulunuyor, Toplamda benim sayabildiğim 5 farklı noktada yemek yiyebileceginiz alan bulunmaktadır, bunun dışında ayrıca otelin ana yemek alanı bulunmaktadır.

Otel konum olarak komple bir koyu kapatmış diyebilirim otelin adresi ” Bayraklıdede Mahallesi, Camlimani Mevkii, 09400 Kuşadası/Aydın ” olarak geçmektedir.

Otel benim gittiğim dönemde herşey dahil konseptinde hizmet vermekteydi fakat bu konsepte bile herşeyden bol bol hizmet sağlıyorlar.

Otelin artı yönleri

  • Geniş alan
  • Kendine özel koy
  • 3 farklı alacarte restorant
  • Güzel manzarası
  • Bol bol yeşillik 🙂

otelin eksi yönü otel biraz eski gibiydi ve eğer yürümeyi sevmeyen biriyseniz otelin bir ucundan bir ucuna gitmek sizi biraz yorabilir.Bunlar dışında kesinlikle otele gitmenizi tavsiye ederim.Ben kendi adıma tekrar kuşadasında bir otele gidicek olsam Pine Bay Holiday Resort Hotel  kesinlikle tercih ederdim.İşte otelden kareler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir